MEDINĖS ARCHITEKTŪROS
DUOMENŲ BAZĖ

Paieškoti detaliau

Birželio 1- 4 d. mokymai Kaune - medinių langų restauravimas !!!

Kauno Žaliakalnio rajonas – vienas įdomiausių medinės architektūros rajonų Lietuvoje. Deja, kaip ir kituose panašiuose rajonuose, medinių pastatų būklė čia sparčiai blogėja dėl menkų jų tvarkymo darbų finansavimo galimybių, ribotų savininkų finansinių išteklių ir architektūrinę vertę niokojančių medžiagų naudojimo.

Mokymams pasirinktas objektas (Minties rato g. 24) - tipinis Kauno miesto medinės architektūros pavyzdys. Keturias dienas truksiančių praktinių užsiėmimų metu bus restauruoti 2 dvigubi vieno kambario langai. Patyrę medžio meistrai iš Lietuvos (Laimonas Bartkus, Romas Valantis, Kęstutis Cikanas) supažindins dalyvius su tradicinėmis langų restauravimo technologijomis ir suteiks priemones visiems langų restauravimo etapams atlikti ir išmokti.
Lektoriai iš Lietuvos ir Norvegijos ves paskaitas Kauno medinės architektūros ir energetinio medinių pastatų efektyvumo gerinimo temomis. Mokymų metu taip pat vyks diskusijos bei konsultacijos vietos bendruomenei medinių namų priežiūros ir tvarkymo klausimais.
Meistrai: Laimonas Bartkus, Romas Valantis, Kęstutis Cikanas.
Lektoriai: Marte Boro (NOR), dr. Ingrida Veliutė, dr. Rasa Bertašiūtė, Kęstutis Cikanas, Indrė Baliulytė

Daugiau informacijos - prisegtuke.

PrisegtukasDydis
PDF icon mokymu_programa.pdf530.01 KB